סדנה לאיתור אפשרויות מימון וכתיבת הגשות עם האוצרת לאה אביר!

הסדנה, בהנחיית האוצרת לאה אביר, תמפה עבור אמניות ואמנים את אפשרויות המימון לעבודתם, ותעניק כלים מעשיים להגשה מדוייקת ואפקטיבית.

ארבעת מפגשי הסדנה יוקדשו לאיתור מקורות מימון פונטנציאלים עבור עבודות בסוגי מדיה שונים, עבור אמניות ואמנים בשלבים שונים של דרכם האמנותית, תוך הצגת אופני ניסוח והכנה של הגשות המותאמות למקורות מימון אלה. המשתתפות והמשתתפים מוזמנים להביא לסדנה דוגמאות להגשות שהיו רוצים לנסח ולשפר.

הסדנה תתקיים בחודש פברואר הקרוב, בימי שני (17.2, 24.2, 9.3, 16.3) בין השעות 17:00-20:00 במרכז הקהילתי הגר"א.

פירוט המפגשים:

מפגש ראשון – כיצד למצוא את ההגשה המתאימה ביותר לעבודתך? הנחייה כיצד לבצע מחקר אודות מקורות מימון קיימים וסקירה של קרנות ותמיכות מרכזיות בישראל.

מפגש שני – כיצד לקרוא הוראות הגשה ומידע אודות מקורות מימון? כיצד להתאים כל הגשה לדרישות, לערכים ולדגשים של הגוף אליו מגישים.

מפגש שלישי – הכנת מסמכי בסיס להגשות: תיק עבודות, תקציב, מכתב מוטיבציה, הצהרת אמן, המלצות וכדומה.

מפגש רביעי – הכנת מסמכי בסיס להגשות, כולל דוגמאות פרטניות של משתתפות ומשתתפי הסדנא.

מחיר הסדנה:

350 ש"ח לחברי איגוד האמנים הפלסטיים. תושבי תל אביב-יפו.

450 ש"ח מחיר מלא.

להרשמה ופרטים נוספים התקשרו ל-037242942 או כתבו מייל לכתובת hagra4u@gmail.com

לאה אביר היא אוצרת, כותבת ועורכת שותפה של מגזין "תוהו" – כתב עת מקוון לאמנות בעברית ערבית ואנגלית. בין עבודותיה כאוצרת: אוצרת גלריה רו-ארט בתל אביב (2015-2019), אוצרת מוזיאון חיפה לאמנות, אוצרת משנה במוזיאוני בת ים ויועצת אמנותית לסדנאות האמנים בירושלים. בשנת 2011 היא נבחרה לזוכה הראשונה של מלגת "ארטיס" לאוצרים מישראל.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!