קול קורא לשהות אמן במרכז לאמנות דיגיטלית, חולון

המרכז לאמנות דיגיטלית פרסם לאחרונה קול קורא חדש, בתמיכת מועצת הפיס לתרבות ואמנות, המזמין אמניות ויוצרים מכל התחומים להגיש מועמדות לשהות של חודש עד חודשיים במרכז לאמנות דיגיטלית.

המרכז יעמיד לרשות האורחים סדנאות עבודה וסיוע מקצועי לאמנים וחוקרים מתחומים שונים כדי לממש פוטנציאל הגלום בחיבור שבין אמנות עכשווית, פרקטיקות חברתיות, טכנולוגיה ומחקר. התכנית מזמינה אמניות ואמנים לפתח עבודה חדשה או גוף עבודות, תוך שימוש בפלטפורמות השונות של המרכז: חדר המוסיקה ותחנת הרדיו, מעבדת ״מקס מלאכות ומכונות״, ארכיון המרכז, חללי תצוגה, חדר הדפוס ועוד. האמנים יקבלו ליווי מקצועי מותאם.
עדיפות תינתן לפרויקטים עם דגש על עירוב הקהילה המקומית, לפרויקטים רב מדיומליים, ולחיבורים בין אמנות, מחקר וקהילה.
התכנית דורשת מהמשתתפים פעילות של יום בשבוע עם הקהילה המקומית בשכונת ג'סי כהן.

האמנים המשתתפים יקבלו מענק חודשי בסך 3000 ש״ח (בהתאם למשך הזמן בו יפעלו) וכן סיוע הפקתי.
המרכז יתמוך הפקתית בחיבור עם הקהילה וילווה את הפרויקט. פעילות משתתפי התוכנית עם הקהילה תתבצע אחת לשבוע לאורך כל זמן השהות ובמידת הצורך והעניין המשותף תמשיך לאחר התוכנית כפעולה נוספת שתיתמך ע"י המרכז.

פרטים מלאים על ההגשה תמצאו באתר התכנית.
מועד אחרון להגשה: יום שלישי, ה-10 באוגוסט.
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!