קול קורא לשהות אמן בסטודיו בית ליבלינג

בית הספר של העיר בבית ליבלינג מזמין אמנים/ות, אדריכלים/ות, ומעצבים/ות להגיש מועמדות לשהות בת 2-3 חודשים בסטודיו של בית ליבלינג. הסטודיו ממוקם ברחוב אידלסון במרכז תל אביב, במרחק כמה צעדים מכיכר ביאליק. השהות תתקיים במהלך שנת 2023, במועד שיקבע בתאום עם האמנים.

הסטודיו בבית הספר של העיר הוא חלל ציבורי הממוקם בקומת הכניסה לבניין, ומתקיימות בו סדנאות לקהל הרחב. הוא יעמוד לרשותכן בשעות הרבות במהלך היום שבהן לא מתקיימת בו כל פעילות. בסטודיו תמצאו שולחן עבודה פרטי ומרחב איחסון לחומרים אישיים. המעוניינים/ות יוכלו לעבוד גם בנגרייה שבקומת המרתף. התכנית מתאימה במיוחד ליוצרים בעלי עניין בפדגוגיה, שזקוקים לחלל עבודה, ומעוניינים בתקשורת עם קהל רחב.

סטודיו בית הספר של העיר הוא מרחב עבודה פתוח שבו מתקיימים קורסים וסדנאות אמנות ואדריכלות לילדים ולמבוגרים, תוך שימוש בפדגוגיה ייחודית המציעה את היצירה ככלי לחקור וללמוד את העולם. השיעורים בסטודיו מבוססים על עשייה מתוך היכרות והתנסות מעמיקה עם חומרים והתמקדות בעניין האישי של כל לומד. 

במסגרת השהות ינחו האמן/אדריכלית/מעצבת האורחים את הסדנה הפתוחה לילדים, המתקיימת בסטודיו אחת לשבוע. הסדנה הפתוחה תסוב סביב החומרים, הכלים והנושאים שמעניינים אתכן כעת. עבור הנחיית הסדנה יקבלו היוצרים תשלום, והיא תתבצע בליווי מקצועי של צוות בית הספר של העיר.

מה לכלול בהגשה?

נא לשלוח את הסבר קצר שמתאר את העניין שלך בשהות בסטודיו, על מה את/ה חושב/ת שתעבדו במהלך השהות, וכן קישור לאתר אישי/ תיק עבודות קודמות. את ההגשה יש לשלוח למייל school@whitecitycenter.org.

מועד אחרון להגשה: יום חמישי, 15 בספטמבר.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״. חברים בו כיום מעל 1000 אמנים. אנחנו עובדים כל השנה כדי להגדיל את תקציב האמנות הפלסטית בישראל, ליזום תשתיות חדשות לתחום ולקדם את מעמד האמן. הצטרפו אלינו.

חשוב לדעת

הסטודיו בתל אביב? בעקבות מאמצי האיגוד מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!