סקר הלוגו הגדול

בתקופה האחרונה, אתם אולי יודעים, עמלים במשרדי האיגוד על מתיחת פנים כוללת לאתר שלנו, והוא צפוי לעלות בקרוב בעיצוב חדש, מזמין ונח. בזמן העבודה על האתר החדש, חשבנו שאולי הבשילה העת לעדכן גם את לוגו האיגוד, והפעם – שאמן פעיל יעצב אותו!

האמנית הילה טוני נבוק נענתה לאתגר, ושלחה לנו לפני כמה ימים שתי אופציות ללוגו חדש ויפה. כעת, כל שנותר הוא לערוך את סקר הלוגו הגדול!

הסקר כולל שלושה לוגואים לבחירה – שני הלוגואים החדשים שעיצבה טוני, והלוגו הקיים של האיגוד, המוצע גם הוא לציבור הבוחרים.

 

על הלוגו הראשון, מספרת טוני:

״הלוגו מבטא רגע של חיבור ושחרור בו זמני. מבנה יציב, שעוברת דרכו תנועה. כשיצרתי אותו חשבתי על פסליו האהובים של דב פייגין, ובעיקר הפסל בגן העצמאות.״

ֿ

 

על הלוגו השני היא מספרת:

״הוא יצא שובב. הלוגו המעגלי מבטא רגע של התכנסות, אך שומר בכל זאת על האינדבידואליות של החלקים.״

 

את הלוגו הקיים, שעוצב לפני 15 שנה, משבח גלעד אופיר, אחד מחברי הועד:

״הוא מהדהד, יוצר ויברציה נכונה. יש בו רטט וזה עניינו. הוא ממקד את העין, נעים להתבוננות, ועושה את מלאכתו בשקט ובעצמה בעת ובעונה אחת.״

 

 

תנאי ההצבעה: בסקר יכול להצביע כל אמן פעיל (גם אם אינו חבר האיגוד עדיין, משום מה) ובלבד שיהיה בעל טעם טוב.

לחצו על הלינק והשתתפו בסקר ההיסטורי!

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!