העברת פעילויות אמנות — פרויקט משיב הרוח

מה זה משיב הרוח? פרויקט של משרד התרבות והחברה למתנ״סים, שמטרתו לסבסד פעילויות ומופעי תרבות ואמנות ברחבי הארץ (בדגש על קהילות המפונים), ולספק פרנסה ליוצרים וליוצרות שיעבירו את הפעילויות.

עד מתי אפשר להירשם? המועד האחרון להגשת פעילויות לחדש פברואר עבר. במידה והפרויקט ימשיך גם בחודש מרץ, נפרסם קול קורא חדש.

באילו פעילויות מדובר? מיני-סדנאות חד פעמיות שנמשכות בסביבות שעתיים: ציור, רישום, פיסול, צילום, וידאו, מלאכות וכל פעילות אמנותית אחרת שיכולה להיות מעניינת ורלוונטית לקהילות המפונים. אפשר להציע גם הרצאות בנושאי אמנות. אפשר לקרוא עוד קצת פרטים כאן.

איך מציעים פעילות? יש שתי אפשרויות. האחת היא להגיש כאן באמצעות האיגוד. השניה, להירשם לבד כספק במאגר של החברה למתנ״סים ולדאוג להכל בעצמך.

למה כדאי להירשם למאגר דרך האיגוד? לרכזי התרבות בקהילות השונות ברחבי הארץ קל יותר לעבוד מול גורם אחד שמרכז מגוון רחב של פעילויות אמנות, מאשר לעבוד מול מאות אמנים בנפרד. האיגוד אורז את הסדנאות ומפיץ לרכזים חוברת נאה. הפרויקטורית שלנו נמצאת בקשר רצוף עם רכזי התרבות השונים, לומדת מה הם צריכים, ומציעה להם תכנים רלוונטייים מהמאגר שלנו. אנחנו גם דואגים להעביר אליכם את התשלום.

נשמע טוב. יש קץ׳? כמובן. אנחנו לא יכולים להבטיח שהפעילות שהצעתם תימכר. אבל אנחנו כן עוברים ברצינות על כל ההצעות, ומתאמצים מאוד למכור לרכזי הקהילות הרלוונטיים כל פעילות שאנחנו חושבים שיש לה סיכוי טוב.

כמה משלמים? בין 1600-1800 ש״ח כולל מע״מ, תלוי במרחק של הישוב שבו מתקיימת הפעילות. החברה למתנ״סים מעבירה אלינו את התשלום בשוטף+40.

 

  1. כמה פרטים אישיים  2. תיאור קצר של הפעילות המוצעת (50-100 מילים)  תודה!

  0
   0
   מה הזמנתי
   אוי, אין כאן כלוםחזרה לחנות