בואו למפגש הכנה מקוון לקראת ההגשה לאמן בקהילה!

לרגל הארכת הקול הקורא להשתתפות בפרויקט אמן בקהילה, אנחנו מזמינים אתכן למפגש מיוחד עם נציגי מנהל התרבות: גלית והבה-שאשו, ראשת מינהל תרבות, ואיתי גדות, ע׳ ראשת המינהל.

במהלך המפגש יספרו גלית ואיתי על הפרויקט, יעברו עם המשתתפים על התקנון, ויענו על שאלות. שימו לב, מכיוון שהזמן קצר (מועד ההגשה החדש הוא 30.11) ומפני שאנחנו רוצים שתספיקו להגיש, המפגש יתקיים בזום ביום רביעי הקרוב, 24.11, בשעה 20:00.

זה הלינק למפגש הזום.

נתראה שם!

אגב, אתם גם מוזמנים להציץ במחקר שפרסמנו על חשיבותו של פרויקט אמן בקהילה. בתחילת השנה, בעקבות פגישה עם שר התרבות, חילי טרופר, ביצע האיגוד מחקר מקיף בנושא האפקטיביות של ״אמן בקהילה״, בחינת מודלים של פרוייקטים דומים ברחבי העולם, לצד המלצות להחזרת הפרויקט ושיפורו. המחקר בוצע כדי לאפשר למקבלי ההחלטות במשרד התרבות להשיב את פרויקט אמן בקהילה במהירות האפשרית. הוא הוגש לשר התרבות ולראשי המשרד בחודש פברואר האחרון. לשמחתנו, הפרויקט הוחזר.
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!