מפגש אחרון בסדרת ההרצאות ״אמהות, אמנות ושדות הכוח״ עם ד״ר לני דותן

אנחנו שמחות להזמין את חברות וחברי האיגוד להרצאה השלישית והאחרונה בסדרת ״אמהות, אמנות ושדות הכוח״ עם דר׳ לני דותן. ההרצאה, ״מבט מקומי״, תתקיים ביום שני, 27.12, בשעה 21:00.

במפגש האחרון תארח דר׳ דותן את חוקרת האמנות דר׳ הדרה שפלן קצב, ואת יזמית התרבות, הגב׳ ציפי מזרחי. בחלקו הראשון של המפגש יציגו המשתתפות את פועלן – דר׳ הדרה שפלן קצב, תדבר על מחקרה האמנותי, ועל ספרה  ״א(י)מניות: אמניות מביאות אמנות לעולם.״

הגב׳ ציפי מזרחי, תדבר על ׳סטודיו משלך׳ – מרכז לאמנות נשים בבית ליטבינובסקי בירושלים, שאותו הקימה. בחלקו השני של המפגש נפתח את המפגש לשאלות הקהל ולדיון.

להרשמה להרצאה וקבלת לינק לזום, לחצו כאן.

סדרת ההרצאות בוחנת את היחסים בין גופי הכוח המניעים את שדה האמנות בארץ, לבין אמניות שהן אמהות, במטרה להוביל לשינוי אמיתי ועמוק בשיח ובפרקטיקה של עולם האמנות המקומי.

את הקלטת המפגש הקודם בסדרה אפשר למצוא כאן.

ד״ר לני דותן היא אמנית, חוקרת ואמא. במחקר הדוקטורט שלה חקרה דותן את ייצוגי האישה בתולדות האמנות והשפעתם על תפקידי האישה ובעיקר האם בחברה של ימינו.

 

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״. חברים בו כיום מעל 1000 אמנים. אנחנו עובדים כל השנה כדי להגדיל את תקציב האמנות הפלסטית בישראל, ליזום תשתיות חדשות לתחום ולקדם את מעמד האמן. הצטרפו אלינו.

חשוב לדעת

הסטודיו בתל אביב? בעקבות מאמצי האיגוד מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!