סדנה חדשה לגיוס תמיכות פרטיות למימון לימודים גבוהים בחו״ל

1. הסדנא של ד״ר לני דותן – גיוס תומכים פרטיים למימון לימודים גבוהים בחו״ל

פיתוח כישורי גיוס כספים לצורכי מחקר שונים הוא אחד מהכלים החשובים ביותר שנלווים למחקר האמנותי אקדמי.

המסע למימוש לימודים גבוהים הכולל טפסי הרשמה, ראיונות ומבחני שפה, רק מתחיל עבור אלה שאינם זוכים.ות למימון הלימודים ישירות מהמוסדות האקדמיים. מה נעשה כדי לא לוותר על הזכות להשכלה בשל אי מסוגלות כלכלית? בקורס זה נתמקד במציאת מקורות מימון פרטיים ללימודים גבוהים במוסדות אקדמיים בחו״ל. 

נלמד לזהות את האפשרויות האישיות העומדות בפני כל משתתף.ת. נמשיך ביצירת מאגר תורמים פוטנציאלים המותאמים לנושאי המחקר ועבודת האמנות של כל אחת ואחד מהמשתתפים.ות, נלמד איך לנסח מכתב לתורמים ומה צריך לכלול מכתב פניה זה. 

דרישות 

הקורס הוא אינטראקטיבי ודורש השתתפות פעילה.

מספר מפגשים: 3 מפגשים בני שעתיים, סדנת זום15,22,29 לפברואר ימי שני. בין 10:30-12:30
עלות: 200 לחברי איגוד, 350 ללא חברים

חושבים על לימודי אמנות בחו״ל? פיתוח כישורי גיוס כספים לצורכי לימודים ומחקר הוא אחד מהכלים החשובים ביותר שנלווים למחקר האמנותי-אקדמי.

המסע ללימודים גבוהים בחו״ל כולל אמנם טפסי הרשמה, ראיונות ומבחני שפה, אבל במרבית הפעמים הוא רק מתחיל עבור אלה שאינם זוכים או זוכות למימון הלימודים ישירות מהמוסדות האקדמיים. מה נעשה כדי לא לוותר על הזכות להשכלה בשל אי מסוגלות כלכלית? בסדנה זו נתמחה במציאת מקורות מימון פרטיים ללימודים גבוהים במוסדות אקדמיים בחו״ל. 

במהלך הסדנה נלמד לזהות את האפשרויות האישיות העומדות בפני כל משתתף או משתתפת. ניצור מאגר תורמים פוטנציאלים המותאמים לנושאי המחקר והיצירה של כל אחת ואחד מהמשתתפים והמשתתפות, ונלמד איך לנסח מכתב לתורמים ומה צריך לכלול מכתב פניה זה. 

הסדנה מיועדת למי שהתקבל ללימודים גבוהים בחו״ל אך לא קיבלו מלגת לימודים מהמוסד אליו התקבלו.

הסדנה תתקיים בזום, ותכלול שלושה מפגשים בני שעתיים. המפגשים יערכו בימי שני של חודש פברואר (החל מה-1.2) בין השעות 10:30-12:30.

ד״ר דותן היא מנחה ויועצת עם ניסיון רב בליווי אמנים בתהליכי קבלה וגיוס כספים.


עלות הסדנה לחברי וחברות האיגוד: 200 ש״ח.

עלות הסדנה לאמניות ואמנים שאינם חברי האיגוד: 350 ש״ח.

להרשמה לסדנה לחצו כאן.

שימו לב, ניתן להצטרף לאיגוד/לחדש חברות בעת ההרשמה לסדנה ולקבל את המחיר המסובסד.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!