משלוח חומרים חדש הגיע אל האוצר

שמחות לעדכן שממש היום (שלישי, כלומר) הגיע אל ״האוצר״ משלוח חומרים ראשון מאז הקורונה, ומדובר במשלוח דשן בצורה בלתי רגילה. הודות לשת״פ עם מוזיאון תל אביב, קיבלנו אל מחסני האוצר את כל החומרים הטובים שנותרו במוזיאון עם פירוק תערוכתה של מיכל הלפמן. החומרים האלה כוללים כשלושים פלטות אמ די אף, רשתות, במות, קונסטרוקציות מתכת ועוד כיוצא בזה, והם במצב מעולה. אתן, חברות וחברי האיגוד, תוכלו לקחת אותם לסטודיו (או הביתה) במועד החלוקה הקרוב.

מתי מועד החלוקה הקרוב? בקרוב. אנחנו עדיין ממתינים לסיום עבודות הכירוי שמבצעת עבורנו העירייה במתחם האוצר. זה צפוי לקרות ממש תכף.

עד שנפרסם את טופס ההרשמה למועד הבא, נאמר תודה גדולה למיכל הלפמן על שיתוף הפעולה, ונמשיך לאסוף עבורכן עוד חומרים שווים ממחסני מחלקות העיריה ומוזיאון תל אביב.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!