15% הנחה לחברי האיגוד בהרשמה לתכניות הלימוד ליוצרים ״אולימפוס״ בבית ליבלינג

אולימפוס – מרכז לימוד ליוצרים ויוצרות מכל תחום, מעניק הנחה של 15% לחברי וחברות האיגוד בהרשמה לכל תכניות הלימוד. התכניות מתקיימות במסגרת ״בית הספר של העיר״ בבית ליבלינג, תל אביב.

ה״אולימפוס״ הוא מרכז לימוד ליוצרות ויוצרים מכל תחום, המפעיל גם את גלריית ״האמפי״ לאמנות עכשווית, וכן מרכז קטן לפרפורמנס ומחול, סדנת נגרות, וסטודיו אדריכלות וציור בבית ליבלינג. המרכז מציע תכניות לימוד מקוריות המיועדות ליוצרים. התכניות נועדו לאתגר הרגלים יצירתיים, לפתוח אופקי חשיבה חדשים, ולכייל את המצפן היצירתי.

בין תכניות הלימוד של האולימפוס תמצאו קבוצת קריאה של יוצרים מתחומים שונים ב״בעקבות הזמן האבוד״, תכנית המסייעת לאדם אחד בלבד להשלים פרויקט כלשהו לבחירתו, תכנית לימוד בנושא עבודה בחלל קטן וגם סדנה במתן פידבק, בהשראת שיטת הפידבק של בית הספר דאסארטס (DasArts).

​צוות המנחים של האולימפוס כולל אמניות, מעצבים, כותבים, בעלות מלאכה, אדריכלים, נשות מחול ופרפורמנס, ופדגוגים, המפתחים מדי שנה סילבוס חדשה ופדגוגיה רלוונטית ליצירה היום. 

כדי לקבל את ההנחה ציינו בטופס ההרשמה שאתם חברים/חברות באיגוד האמנים הפלסטיים.

לפרטי כל תכניות הלימוד של האולימפוס לחצו כאן.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״. חברים בו כיום מעל 1000 אמנים. אנחנו עובדים כל השנה כדי להגדיל את תקציב האמנות הפלסטית בישראל, ליזום תשתיות חדשות לתחום ולקדם את מעמד האמן. הצטרפו אלינו.

חשוב לדעת

הסטודיו בתל אביב? בעקבות מאמצי האיגוד מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!