קול קורא לאמנים תושבי תל אביב-יפו להשתתפות באירוע האמנות "אסטרטגיות יציאה"

קרן רבינוביץ' לאמנויות ועיריית תל–אביב-יפו מזמינים אמניות ואמנים תושבות העיר בלבד, להגיש בקשה להשתתפות באירוע האמנות "אסטרטגיות יציאה". האירוע יערך בין התאריכים 28 -30 במאי 2020.

מתוך הקול הקורא –

"אירועי "אסטרטגיות יציאה" מזמינים אמנים ואמניות להיצטרף לשורת פעולות של התערבות ממשית במרחב העירוני. בימים בהם נדמה כי תרבות ואמנות מתקיימות במרחבים וירטואליים בלבד, וחזרתם של מוסדות התרבות לשגרת פעילות עוד לא נראית באופק, אנחנו מחפשים אחר הצעות לעבודות שפועלות ומתערבות בזירה הציבורית – עם, בתוך ולמרות מגבלות משבר הקורונה. הפרויקט מבקש להציע מחשבה ופעולה לקראת שינויים אפשריים בחיי התרבות ב׳יום שאחרי׳, דרך בחינה מחודשת של הקשר בין אמנות וקהילה, בין אמנים ומרחבים ציבוריים שמישים.


״אסטרטגיות יציאה״ הוא אירוע מתוזמר של עשרות פעולות אמנות ציבורית, ברחבי תל אביב – יפו. התנאים החדשים ומגבלות התנועה הנוקשות שהכתיבה העת הזאת יהוו את תנאי הפתיחה לתכנון עבודות חדשות בסביבה המידית של כל יוצר/ת (הרחוב, פאתי הבניין, סביב הסטודיו, השכונה וכו׳). עבודות שהן בעלות איכויות של ״נחמה״ למרחב הציבורי. הנמענים של היצירות השונות הם העוברים והשבים במרחב הציבורי: השכנים המידיים של האמנ/ית המציגים (מיקרו קהילות) שיוכלו לחוות את העבודה מקרוב, והציבור הרחב יוכל לחוות את היצירות באמצעות שוטטות על פני מפה אינטראקטיבית שתכיל את כל היצירות ואת המידע עליהן."

שימו לב, ביום חמישי, 30.4.20, בשעה 21:00 יתקיים מפגש זום פתוח לקראת ההגשה.

במפגש יוצג הפרויקט, מסגרת תקציבית, לצד רפרנסים מעוררי מחשבה ויינתן זמן לשאלות.

על מנת להגיש הצעה לפרויקט- יש להשתתף במפגש.

לינק למפגש: https://us02web.zoom.us/j/84703634779

בהצלחה!

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!