סדנה חדשה לאיתור והגשת מועמדות לתכניות שהות אמן!

אנחנו שמחים להזמין את חברי וחברות האיגוד לסדנה חדשה לאיתור והגשת מועמדות לתכניות שהות אמן.

מלגות שהות מאפשרות לאמן זמן לטייל ולגלות תרבויות חדשות, להתמקד בעשיית אמנות ללא טרדות היומיום, ולהכיר קולגות ואנשי מקצוע.

הסדנה, בהנחיית האמנית ליאת לבני, מיועדת לאמנים פלסטיים וצלמים שמעוניינים להרחיב את הידע על סוגי מלגות שהות אמן ועל מאגרי החיפוש. מטרת הסדנה היא שכל משתתף יגיש לפחות לשני קולות קוראים במשך ארבעת המפגשים.

המפגשים יתקיימו בימי רביעי, בין השעות 17:00-20:00, בתאריכים: 25.3 / 18.3 / 11.3 / 4.3

פירוט המפגשים

מפגש ראשון: נכיר אתרי קולות קוראים ומאגרי חיפוש, נבדיל בין סוגי מימון של תכניות רזידנסי והציפיות השונות מהאמן המוזמן. נדגיש היבטים שיש לשים אליהן לב בתהליך החיפוש של קולות קוראים לרזידנסי ולפרסים, ובתהליך הכנת ההגשה למועמדות למלגה.

מפגש שני: נדון באופציות מימון נוספות לאחר הקבלה לתכנית רזידנסי, ונקדיש זמן לחיפוש עצמאי המותאם אישית של קולות קוראים ולריכוז החומר הראשוני להגשות בהתאמה (הצעת פרוייקט, תיק עבודות והצהרת אמן) תוך כדי התייעצות אישית עם המנחה.

המפגשים השלישי והרביעי יוקדשו לשיתוף קולות הקוראים בין המשתתפים, משוב אישי וקבוצתי על שאלות ובעיות שצצו בזמן העבודה ובעיקר להגיש, להגיש, להגיש.

ליאת לבני היא אמנית. בוגרת התואר הראשון והשני של המחלקה לאמנות בבצלאל. השתתפה בשמונה תכניות רזידנסי לאמנים ביפן, טיוואן, קוריאה, גרמניה, אוסטריה וארה"ב. יוזמת קבוצת הפייסבוק "קולות קוראים לרזידנסי לאמנים עם מימון".

מחיר לחברי איגוד האמנים הפלסטיים תושבי תל אביב – 350 ש"ח. מחיר מלא: 450 ש"ח.

להרשמה התקשרו לטלפון 03-7242942 או כתבו מייל לכתובת hagra4u@gmail.com

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!