מחזור שני לסדנת הבית בסטופ-מושן בהנחיית רננה אלדור!

לאור הביקוש והתגובות הנהדרות מהמחזור הראשון, אנחנו שמחים להציע מחזור נוסף לסדנת הסטופ-מושן בהנחיית רננה אלדור. נצלו איתנו את הסגר לרכישת כלים וידע מקצועי חדשים!

אנימציית סטופ-מושן עוסקת, כידוע, בהפחת רוח חיים בעצם דומם. הסדנה תעניק הזדמנות לשלב בין התנסות מעשית בשלוש טכניקות שונות (״רצפים״, ״קאט אאוט״ ושילוב של ״פיקסלציה״ עם הנפשה של אובייקטים דוממים) לבין חשיפה לרקע תיאורטי והשראתי מהתחום. וכל זאת – מהבית!

במהלך הסדנה ילמדו המשתתפים עקרונות מנחים ליצירת אנימציית סטופ-מושן, יחשפו ליצירות של מיטב היוצרים (יאן שוונקמאייר, נורמן מקלרן, מישל גונדרי, קמיל הנרו – וכיוצא בזה!) ובעיקר יתנסו ויחשבו אנימציה ותנועה.

הסדנה תכלול 4 מפגשי זום בני שעה וחצי כל אחד, ותתקיים בימי שני החל מה-19.10, בין השעות 10:00-11:30.

ההרשמה, כאן!

שימו לב, ההרשמה לסדנה פתוחה לכל חברי האיגוד, אך היא דורשת יכולת עבודה בסיסית עם מחשב (ייבוא וייצוא קבצים), מצלמה ועם תוכנת עריכת וידאו או אפליקציית סטופ מושן בטלפון. כל אפליקציה או תוכנה תתקבל בברכה ובלבד שיודעים להפעיל אותה.

כמובן, יש להצטייד במצלמה דיגיטלית (מכל סוג שהוא, גם מצלמת רשת או מצלמת פלאפון יתאימו) וחצובה תואמת.

כמה זה עולה?

200 ש״ח בלבד לחברי וחברות האיגוד.

350 ש״ח ללא חברים (אבל עדיף לכם פשוט להצטרף אלינו, כי ההפרש במחיר הוא בדיוק עלות של שנת חברות באיגוד. אבל בסדר איך שנראה לכם, לא נכנסים לכם לשיקולים.)

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!