מחזור חדש לסדנת הסטופמושן עם רננה אלדור

מעוניינות לנצל את החודש הקרוב כדי להתלמד מהבית באנימציית סטופ-מושן? מן הסתם.

אנימציית סטופ-מושן עוסקת, כידוע, בהפחת רוח חיים בעצם דומם. הסדנה תעניק הזדמנות לשלב בין התנסות מעשית בשלוש טכניקות שונות (״רצפים״, ״קאט אאוט״ ושילוב של ״פיקסלציה״ עם הנפשה של אובייקטים דוממים) לבין חשיפה לרקע תיאורטי והשראתי מהתחום. וכל זאת – מהבית!

במהלך הסדנה תלמד אתכם אמנית האנימציה רננה אלדור עקרונות מנחים ליצירת אנימציית סטופ-מושן, ותחשוף אתכם ליצירות של מיטב היוצרים (יאן שוונקמאייר, נורמן מקלרן, מישל גונדרי, קמיל הנרו – וכיוצא בזה!). אבל בעיקר, תתנסו תחשבו אנימציה ותנועה.

הסדנה תכלול 4 מפגשי זום בני שעה וחצי כל אחד. המפגשים יתקיימו בימי שני של חודש מרץ, בין השעות 10:00-11:30.

שימו לב, כדי להשתתף בסדנה יש לדעת לעבוד עם תוכנת עריכה וידאו כלשהי, ולהוריד לטלפון אפליקציית סטופמושן (אל דאגה, רננה תמליץ על כמה אפליקציות מתאימות)

מחיר לחברי האיגוד: 200 ש״ח.

מחיר לאמנים ואמניות שאינן חברות באיגוד: 350 ש״ח.

הרשמה קלילה ופשוטה לסדנה – כאן.

שימו לב, אם אינכם חברים ניתן ומומלץ להצטרף לאיגוד במעמד ההרשמה לסדנה ולהנות מהמחיר המסובסד.

שאלות נוספות, דברי שבח וטרוניות אפשר לשלוח למייל שלנו – igud.a.p@gmail.com

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!