סדנת בית חדשה ללימוד "סטופ-מושן"!

לאור התגובות הנהדרות לסבב הראשון של "סדנאות הבית" של האיגוד בתקופת הקורונה, הפקנו עבורכן סבב חדש!.

והראשונה שבהן היא סדנת סטופ-מושן בהנחיית האמנית והאנימטורית רננה אלדור!

אנימציית סטופ-מושן עוסקת, כידוע, בהפחת רוח חיים בעצם דומם. הסדנה תעניק אפשרות יוצאת מן הכלל לשלב בין התנסויות מעשיות בשלוש טכניקות שונות (״רצפים״, ״קאט אאוט״, ושילוב של ״פיקסלציה״ עם הנפשה של אובייקטים דוממים) לבין חשיפה לרקע תיאורטי והשראתי מהתחום.

במהלך הסדנה ילמדו המשתתפים את הבסיס לתוכנת ״דרגון פריים״, יחשפו לעבודות סטופ מושן של מיטב היוצרים (יאן שוונקמאייר, נורמן מקלרן, מישל גונדרי, קמיל הנרו – בין היתר!) ובעיקר יתנסו ויחשבו אנימציה ותנועה.

הסדנה תכלול ארבעה מפגשי זום בני שעה וחצי כל אחד.

יש להביא לסדנה מצלמה (עדיף DSLR, אבל ניתן לצלם גם עם אייפון אם אין ברירה), כבל לחיבור המצלמה למחשב, חצובה (אאפשר לצלם גם עם אייפון). בנוסף, יש להוריד למחשב האישי תוכנת Frame Dragon. להורדה חינמית לשלושים יום לחצו כאן.

מחיר מיוחד לחברי האיגוד בתקופת הקורונה – 200 ש"ח.

מחיר ללא חברים – 350.

להרשמה כתבו מייל לכתובת igud.a.p@gmail.com

רננה אלדור היא אמנית וידאו ואנימציה. בוגרת תכנית התואר הראשון של בצלאל מהמחלקה לאמנויות המסך עם התמחות באנימציה, ולומדת בתכנית לתואר השני לאמנויות בבצלאל.

בעקבות פניית האיגוד – ניתן להגיש מועמדות לפרס דיזינגוף באמצעות המייל
כתבה בטייםאאוט על פניית האיגוד ואיגודי יוצרים נוספים אל המפלגות המתמודדות בבחירות הקרובות
דרישת האיגוד ואיגודי יוצרים נוספים להכיר בתרבות כתשתית חיונית לקראת הקמת הממשלה הבאה
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!