סדנת הכנה חדשה לקראת לימודי אמנות בחו"ל

חושבות על לימודי MFA באנגליה או בארה"ב בשנה הבאה, אחרי הקורונה? בואו לערוך היכרות עם תכניות לימודי האמנות המרכזיות במערב אירופה ובארה"ב, לשמוע על דרישות הקבלה ועל אפשרויות המימון השונות ללימודים וכן להתחיל לעבוד על כתיבת הצהרת כוונות באנגלית ועל תיק עבודות מיוחד להגשת מועמדות ללימודי המשך בחו"ל.

את הסדנה לקראת לימודי אמנות בחו״ל תנחה קרן גולדברג, מבקרת אמנות ודוקטורנטית במחלקה לתולדות האמנות באוניברסיטה העברית. קרן היא בעלת תואר שני בכתיבה ביקורתית באמנות מה-Royal College of Art בלונדון, ומפרסמת בקביעות בכתבי עת ישראליים ובינלאומיים בתחום האמנות דוגמת Mousse, Freize, Artnews, ערב-רב ואחרים. בשנים האחרונות צברה נסיון רב בליווי אמנים ואמניות בהגשות ללימודים, למלגות, לפרסים ולתוכניות שהות ברחבי העולם.

הסדנה תתקיים בקבוצה קטנה, והיא בת שלושה מפגשים בני שעה וחצי כל אחד. המפגשים יתקיימו בזום.

שימו לב – הסדנה מתבססת על עבודה מתמשכת על הטקסטים שלכם, שאותם תגישו למוסדות הלימוד בחו״ל. כדאי להגיע עם רצון להשתתפות פעילה, הכוללת כתיבה ועבודה על הטקסטים יחד עם מנחת הסדנה במהלך המפגשים וביניהם.

מחיר מיוחד לחברי האיגוד: 500 ש"ח בלבד.

מחיר לאמנים ואמניות שאינם חברי איגוד: 600 ש"ח.

להרשמה לסדנה לחצו כאן.

שאלות טענות ודברי שבח נא לשלוח למייל – igud.a.p@gmail.com


להרשמה לחצו כאן.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!