מקבץ הגשות, רזידנסים ופרסים לכבוד שנת 2018!

31/12/2017

שנת 2017 תמה, ולכבוד השנה החדשה ליקטנו עבורכם מועדי הגשה לפרסים קרובים ורזידנסים יוצאים מן הכלל טובים. כנסו והגישו!

פרס רפפורט לאמן בכיר ולאמן צעיר!

פרס רפפורט מטעם קרן ברוך ורות רפפורט ומוזיאון תל אביב יחולקו במהלך 2018 לאמן בכיר (35,000 דולר ותערוכת יחיד במוזיאון) ולאמן צעיר עד גיל 40 (15,000 דולר ותערוכת יחיד במוזיאון.)

יש להגיש קורות חיים, טקסט, תצלומי עבודות ועד 3 מכתבי המלצה. האמנים מתבקשים לשלוח את החומרים באמצעות דיסק און קי.

לפרטים נוספים, לחצו כאן.

מועד אחרון להגשה: 5.1.18

 

רזידנסי+פסטיבל לאמני פרפורמנס בנאפולי

הזדמנות מושלמת לאמני פרפורמנס חובבי הרומנים הנפוליטניים של אלנה פרנטה  – פסטיבל Altofest בנאפולי מחפש הצעות לעבודות מקוריות שכבר הצגתם לפני כן במקום אחר. יוצרי העבודות שיתקבלו יציגו את עבודתם במהלך שהות בת עשרה ימים בעיר (29 ביוני – 8 ביולי), ויקבלו מקום לינה, ארוחות ומענק חד פעמי של 500 יורו. זכאים להגיש גם אמנים שאינם חובבי פרנטה.

מועד אחרון להגשה: 7 בינואר

לפרטים נוספים, לחצו כאן

 

רזידנסי לאמנים צעירים בברוז’, עירו של ליאור רפאלוב

הרזידנסי הבלגי Cut the Crap מזמין שני אמנים פלסטיים צעירים (עד גיל 35) מרחבי העולם לשהות בת שבעה שבועות (מה-2 ביוני) ויצירת עבודה חדשה בעירו של הכדורגלן ליאור רפאלוב. נושא הרזידנסי השנה קרוב ללבנו (וללבו של ליאור, מן הסתם) – בניה מחדש של תרבות או אומה לאחר מלחמה. התכנית מציעה מגורים חינם, תקציב הפקה, דמי מחייה יומיים ועזרה בנסיעות.

מועד אחרון להגשה: 10 בינואר

לפרטים נוספים, לחצו כאן

 

ג’ודוקאים? רזידנסי בן חודשיים בטוקיו

בימים כתיקונים מתפקד הרזידנסי הטוקיואי On Going כמלכודת דבש קלאסית בתשלום. אבל במקביל, מפעיל הרזידנסי תכנית בת חודשיים (2 ביוני-31 ביולי) + נטוורקינג ותערוכה בגלריה שלהם בחינם. שימו לב שאתם מגישים ל”On going Air Award” ולא להגשה הרגילה המיועדת לציבור הפתאים. בהגשה עבור המסלול החינמי יש לצרף שני מכתבי המלצה.  

מועד אחרון להגשה: 15 בינואר.

לפרטים נוספים, לחצו כאן

 

רזידנסי גלילי, באטלייה שמי
תכנית הרזידנסי בקיבוץ כברי, באטלייה שבו פעל האמן יחיאל שמי, תארח בשנת 2018 אמנים למשך שבוע או שבועיים, ותכלול מגורים בקיבוץ ועבודה בחלל הסטודיו. בתמורה, יתבקשו האמנים המתארחים לקיים מפגש כלשהו עם הקהילה. על ההצעות להכיל מכתב הצהרת כוונות קצר (לא יותר מעמוד), קורות חיים, תיק עבודות, מכתב ובו מטרת השהות, הצעה לפעילות עם הקהילה ומועד שהייה רצוי.
תאריך אחרון להגשה: 21 בינואר

כתובת למשלוח ההצעות: סמדר שינדלר, shemi@cabri.org.il או 77smad@gmail.com

 

רזידנסי פנטסטי לאמנים, אוצרים ותאורטיקנים חובבי דיבורים בטירול, אוסטריה

מוסד האמנות הטירולי Künstlerhaus Büchsenhausen מזמין אתכם – אמנים פלסטיים, אוצרים, מבקרי אמנות ותאורטיקנים חובבי דיונים ארוכים – לתכנית רזידנסי בת חמישה חודשים (1 באוקטובר 2018 – ביוני 2019) שנושאה המרכזי הוא הקשרים בין “אמנות ותאוריה”. התכנית מתמקדת בדיונים ושיתופי פעולה בין האמנים לתאורטיקנים המוזמנים, ומציעה לכל רטוריקאי סטודיו לעבודה ומגורים, מענק של 3200 יורו, תקציב הפקה לפרוייקט, תקציב לזימון אורחים נבחרים עמם תהיו מעוניינים לשוחח, וכן תקציב נסיעות. אף שהדגש הוא על דיבורים מופשטים, ההצעה כן צריכה לכלול הצעה קונקרטית, וכן הצעה לסדרת מפגשים עם קהל.

תאריך אחרון להגשה: 26 בינואר

לפרטים נוספים, לחצו כאן

 

רזידנסי הייקינג יוצא דופן ב Chilkoot Trail על גבול קנדה-ארה”ב

מרכז האמנות ביוקון עם שירות הפארקים של קנדה וארה”ב מציעים תכנית רזידנסי יוצאת דופן בה אמנים פלסטיים מוזמנים לעבוד במהלך טרק בן שבועיים ב- Chilkoot Trail, על גבול קנדה ארה”ב. הרזידנסי כולל שותף למסע לבחירתכם (צריך מישהו שיסחוב לכם את הדברים.) האמנים שיבחרו יזכו לתקציב חומרים וכן מענק של 1000 דולר. המסע יערך במשך שבועיים בין סוף יוני ולתחילת אוגוסט.

מועד אחרון להגשה: 1 בפברואר.

לפרטים נוספים, לחצו כאן

 

קול קורא של מפעל הפיס לתמיכות 2018, וחכה אישית!

נזכיר לכם שוב שבימים הקרובים מפעל הפיס אמור לפרסם את הקול הקורא שלו לתמיכה בפרוייקטים בתחום האמנות הפלסטית לשנת 2018. כדאי מאוד להציץ שם מדי פעם כדי שלא יחמוק מתחת לראדר. וזו גם הזדמנות נהדרת להשתמש בשירות החדש של האיגוד – מפגשי ייעוץ אישיים להכנת הגשות.

וגה דוידסון, אוצרת, מנהלת אמנותית ורכזת תחום התמיכות באיגוד, תלווה אתכם מהרעיון המופשט ועד להגשה הקונקרטית, כדי להגדיל את סיכויי ההגשה. הליווי כולל שלוש פגישות, במהלכן תעברו עם נוגה על כל החומרים הנדרשים להגשה: אילו חומרים יש להשלים; כיצד להפוך את הקונספט לנהיר; כיצד להמיר את הרעיון למונחים תקציביים; כיצד להציג את החומרים הויזואליים ועוד.

אמנים ואמניות מעוניינים ומעוניינות מתבקשים לשלוח קורות חיים, תיק עבודות והצעה ראשונית לפרויקט לכתובת: igud.a.p@gmail.com

מחיר מסובסד לחברי האיגוד: 500 ש”ח.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
    0
    מה הזמנתי
    אוי, אין כאן כלוםחזרה לחנות