הזמנה לפאנל זום בינלאומי עם מחבר המחקר ״ללמוד מאיגודים מצליחים מסביב לעולם״ ועם ראשי איגודי האמנים של קנדה, נורבגיה וברלין

חברים וחברות, אנחנו שמחים מאוד להזמין אתכן לפאנל זום חגיגי ובינלאומי עם ד״ר אלעד ירון, מחבר המחקר ״ללמוד מאיגודים מצליחים מסביב לעולם״, בהשתתפות זואי קלייר, דוברת איגוד האמנים הברלינאי, רובן מילר שטיינום, יו״ר איגוד האמנים הנורבגי, פדי לאמב, נציג איגוד האמנים הקנדי, וכמובן יו״ר איגוד האמנים בישראל, ד״ר שחר פרדי כסלו.

המחקר ראה אור לאחרונה במסגרת יחידת המחקרים החדשה של האיגוד.

בשיחה יציג ד״ר ירון את ממצאי מחקרו המקיף, יענה על שאלות, ישוחח עם ראשי האיגודים האורחים על הנעשה בארצם ובאירגונם, ויציג תובנות מפתיעות שלא נכנסו למחקר הנוכחי, על אודות הדברים שאפשר ללמוד דווקא מאיגודי אמנים כושלים ברחבי העולם, המצויים במשבר.

ההשתתפות פתוחה לכולם, גם אם חס ושלום אינכם חברי וחברות האיגוד.

השיחה תתקיים ב-18.11 (יום רביעי), בשעה 18:00.

להרשמה לחצו כאן.

וזה הלינק הישיר לשיחת הזום.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!