פותחים מחדש את האוצר!

06/11/2021

ה״אוצר״ נפתח מחדש לאחר קירוי ועבודת הכשרה מסיבית של המתחם מטעם העירייה!
חלוקת החומרים הקרובה תתקיים ביום שישי, 26.11. שימו לב – מכיוון שהמקום עדיין נמצא בהרצה, הכניסה מוגבלת ל-40 הנרשמים הראשונים. מהרו להירשם!

חברות וחברים, לאחר כמעט שנה, ״האוצר – מחסן מחזור חומרים לאמנים״, נפתח מחדש!
אבל הבשורות הטובות לא נגמרות כאן – כי ״האוצר״ הוא כעת מתחם מקורה, מאובזר ונוח מאוד לנבירה, הודות להשקעה ניכרת של עיריית תל אביב-יפו בשיפוץ והכשרת המתחם.
שנזכיר במה מדובר, לטובת מי שלא היה פה בשנה האחרונה?

״האוצר״ הוא יוזמה ירוקה וחדשנית של האיגוד, בשיתוף עיריית תל אביב-יפו ומוזיאון תל אביב. אנחנו מדברים על מחסן חומרים ענקי שהקמנו במתחם שפ״ע של עיריית תל אביב-יפו, שאליו מגיעים חומרים שנותרו במחסני מוזיאון תל אביב ומחלקות העירייה השונות לאחר תערוכות ועבודות בעיר. המחסן הזה הוקם עבורכם, חברי וחברות האיגוד, כדי שתוכלו לנבור ולקחת חומרי עבודה יקרי ערך כמו מתכות, ריהוט, עצים, בדים וקירות גבס תמורת מחיר סמלי בלבד. וזה שווה לכם הרבה מאוד כסף.

האוצרות שאספנו בחודשים האחרונים התקבלו ממוזיאון תל אביב (אחרי פירוק תערוכה על אלכסנדר קלדר), וכן מפירוק בית ספר בסיס לאמנות.

החלוקה הקרובה תתקיים ביום שישי, 26.11, בין השעות 10:00-13:00

שימו לב – מכיוון שהמקום עדיין נמצא בהרצה, הכניסה מוגבלת ל-40 הנרשמים הראשונים.
להרשמה, לחצו כאן.
אנו ניצור קשר עם 40 הראשונים, ונבקש מספרי רכב כדי לאשר כניסה למתחם. מומלץ להביא עמכם עגלות מתקפלות משום שמתחם האוצר נמצא במרחק של דקה או שתיים הליכה מהחנייה. אנא הקפידו להגיע עם כסף מזומן. באים, משלמים סכום סמלי והולכים עם השלל.
״האוצר״ נמצא מאחורי הבניין ברחוב הברזל 34, בסמוך לפארק הירקון. במקום תמצאו שילוט הכוונה.
תודתנו למוזיאון תל אביב ול״קרן פלומס לאמנות״ (לשעבר ״בסיס לאמנות ותרבות״).
0
    0
    מה הזמנתי
    אוי, אין כאן כלוםחזרה לחנות