נסחו איתנו את ״חוק הפיסול הציבורי״ שנקדם בכנסת הבאה!

חברי וחברות איגוד יקרים (ויקרות!),

בהמשך למאמצים הרבים שאנחנו משקיעים בהסדרת שיתופם של אמנים עכשוויים ומקצועיים בתחום הפיסול הציבורי בארץ, ובהפסקת המצב האבסורדי הקיים שבו אמנים ואוצרים מקצועיים אינם חלק מרוב יוזמות הפיסול הציבורי בישראל, עבדנו בחודשים האחרונים על נוסח של ״חוק פיסול ציבורי״, אותו נקדם בכנסת הבאה, בליווי ועידוד חבר הכנסת ויו״ר שדולת התרבות עופר שלח.

חשוב לנו מאוד שכל חבר איגוד עם ידע רלוונטי בתחום, שמעוניין לתרום מנסיונו, ממחשבותיו ומידיעותיו, יעבור על המסמך שניסחה עורכת הדין נורית אשר פניג ויעיר את הערותיו. פשוט כתבו comment בכל מקום שיש לכם מה להעיר או להציע.

את המסמך אפשר למצוא כאן.

ובאותו נושא, ממליצים לקרוא את מאמר התגובה של הפסל דן רייזנר לכתבה אודות מצב הפיסול הציבורי ברשויות המקומיות בישראל, בעיתון ״כלכליסט״.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!