הנחה לחברי האיגוד ברכישת כרטיסים ל"אינוונטר", מופע המחול החדש של נעה דר

חברי וחברות האיגוד יכולים לרכוש כרטיס למופע המחול החדש של נוער דר, 'אינוונטר', בהנחה מיוחדת של 55 ש"ח בלבד (עם שימוש בקוד friends).

המופעים יתקיימו בתאריכים הבאים: יום רביעי, 29/1, בשעה 21:00 (לכרטיסים: לחצו כאן) |  יום חמישי, 30/1, בשעה 21:00, (לכרטיסים: לחצו כאן)

על המופע: "עבודת סולו חדשה שיצרה ומבצעת נעה דר, הצוללת אל תהליך פרידה המחזיק את הרצון להיאחז בממשי שמעיד על מה שאיננו. המופע הוא מחוות פרידה לסטודיו בו יצרה ב 15 השנים האחרונות וכעת מיועד להריסה. ב'אינוונטר' דר מתחקה אחר התכנים הנמוגים שיצרה בין קירותיו, תוך תנועה במרחב לבירינטי ורב שכבתי שמורכב מתפאורות ואביזרים ממיבחר עבודות שיצרה במהלך 20 שנים.
העטיפות שהגדירו את המרחבים בהם חיו היצירות, נוכחות כמימצאים ארכיאולוגיים המסמנים את התוכן הנדיף שהכילו וכנקודת מוצא למהלך שמחפש בהן מהות עכשווית.
המופע נע בין זמנים, נקודות מבט ואתרים בהם יצירות נוכחות בזכרון האישי והמשותף. האופי הכאוטי והפרגמנטלי מהם מורכבים הזכרונות, כמו גם עודפות חומרי הגלם המוחשיים –
משמשים כמנוע לפעולה בה גוף העבודות מפורק לגורמים ומתאחה לכדי יצירה חדשה."

.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!