עידכון על פרוייקט המיחזור של האיגוד!

מכיוון שחשוב לנו לשמור אתכם, חברי וחברות האיגוד, מעודכנים גם בפעילות ארוכת הטווח שלנו, שמורכבת בדרך כלל מרצף מתמשך ובלתי זוהר של פגישות ותכתובות, אנחנו רוצים ליידע אתכם על פרוייקט נוסף שהתחלנו לרקום בחודשים האחרונים, ״פרוייקט המיחזור״, שמטרתו העברת שאריות החומרים שנותרים בידי מוזיאון תל אביב לאחר תערוכות (מסגרות, חומרי גלם שונים ועוד) ושהיו נזרקים אחרת לפח, לידי האיגוד, ובאמצעותינו, לידיכם/ן.

הכוונה היא לפתוח, בסופו של דבר, מחסן חומרים של האיגוד, שאותו נפעיל עבורכם ללא מטרות רווח.

מכיוון שמדובר בלוגיסטיקה ומערך די מורכב של שינוע, איחסון חומרים וביטוחים, הדבר לוקח זמן וכולל גם שיתוף פעולה עם העירייה. הפרוייקט נמצא כרגע בשלבים מתקדמים של תיאום עם הגורמים השונים בעירייה ובמוזיאון, ונעדכן על ההתפתחויות הבאות בקרוב. את הפרוייקט מובילה עבור האיגוד האמנית נטלי אילון.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!