עיריית תל אביב מצטרפת לפרוייקט המיחזור של האיגוד!

אנחנו שמחים לעדכן את חברי וחברות האיגוד כי פרוייקט המיחזור שלנו עם מוזיאון תל אביב ועיריית תל אביב סוכם ויוצא לדרך!

לאחרונה נמצא שטח מתאים ורחב ידיים שהעירייה הסכימה להקצות לאיגוד האמנים, ובו נוכל לאחסן ציוד רב ויקר ערך שנותר במוזיאון תל אביב לאחר ירידת תערוכות (מסגרות, קשרים, גבס וכו'). אנו מקווים כי בהמשך גם עם גלריות ומוזיאונים נוספים.

לשמחתנו הרבה, שיתוף הפעולה עם עיריית תל אביב סביב היוזמה התרחב מאוד, ומחלקות העירייה השונות מעוניינות גם הן להעביר לידי האיגוד שיירי חומרים רבים דוגמת מתכות, שמשוניות, ריהוט, שילוט, קירות גבס, עצים, בדים ועוד שנותרו להם לאחר ביצוע עבודות, חומרים שלולא פרוייקט המיחזור שלנו היו נזרקים.

את אוצר החומרים היקרים והשימושיים האלה שאיתר האיגוד, נעביר לידיכם – חברי וחברות האיגוד! אתם תוכלו להגיע למחסן החומרים הענקי הזה, ולבחור חומרים מתוכו. מדובר במהפכה של ממש שתחסוך לכם הרבה כסף ותעזור מאוד בהשגת חומרים יקרים ושווים ליצירתכם!

אנחנו רוצים להודות לאנשי העירייה ובראשם ליועצת ראש העיר לאמנות, רויטל בן אשר, על שיתוף הפעולה המצויין.

אנו עובדים מולהעירייה ומוזיאון תל אביב על הפרטים והמנגנון שדרכו יפעל הפרוייקט, ואנו מקווים לעדכן על תחילת הפעילות בקרוב מאוד!

סטודיו משותף חדש לאמנים ויוצרים בשכונת שפירא!
הגישו מועמדות להשתתף במרתון פגישות אישיות עם מיטב האוצרות בישראל!
נותרו מקומות אחרונים בסדנה להכנת תיק עבודות והצהרת אמן, בהנחיית האוצרת טלי בן נון!
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם "אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל", וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים באמנות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.
הצטרפות / חידוש חברות » הטבות לחברי האיגוד»

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!