איגוד האמנים הפלסטיים מברך את שר התרבות והספורט החדש, ח"כ חילי טרופר, עם כניסתו לתפקיד

איגוד האמנים הפלסטיים מברך את שר התרבות והספורט החדש, ח"כ חילי טרופר, על כניסתו לתפקיד בתקופה מכרעת כל כך לעתיד התחום שלנו.

אנו מלאי תקווה ואופטימיות לקראת שיתוף הפעולה עמו, המגיע על רקע הקשיים הכלכליים החמורים שמעוררת מגפת הקורונה, ולאחר תקופה ארוכה של חוסר יציבות במשרד, דחיית פרסים, התנהלות בלתי שקופה וביטול אירועים, תערוכות ושלילת תקציבים על רקע פוליטי.

האיגוד יעמוד לרשות השר החדש בכל אשר ידרש, ונעשה הכל כדי לפעול יחד לשמירה על תחום התרבות בארץ, לשמירה על חופש הביטוי, להסדרת מעורבות אמנים מקצועיים בתחום הפיסול הציבורי בארץ, להסדרת שכר אמן במוסדות אמנות ציבוריים ולהגדלת תקציב התרבות.

בהצלחה!

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!