משיקים את ״האוצר״ – מחסן מחזור חומרים לאמנים

חברות וחברים, לאחר עיכובי קורונה שונים ומשונים, אנחנו נרגשים ונרעשים להוציא לדרך את "האוצר" – מחסן מחזור חומרים לאמנים!

ההשקה תתקיים ביום שישי, ה-4 בדצמבר, בין השעות 10:00-13:00.

איפה זה? באגף שפ״ע, כמובן. רחוב הברזל 34 תל אביב.

שימו לב, עקב הקורונה, נוכל להכניס לסבב הראשון והחגיגי רק את 20 הנרשמים הראשונים. ההרשמה לחברי וחברות האיגוד בלבד.

לסבב החלוקה הראשון של האוצר נרשמים כאן!

שנזכיר על מה כל החגיגה? בסדר גמור. האוצר הינו פרויקט ירוק של איגוד האמנים הפלסטיים בתמיכת עיריית תל אביב-יפו. מטרתו – שימוש חוזר ומיחזור של ציוד וחומרים שנזרקים על ידי מחלקות העירייה ומוזיאון תל אביב, לרווחתכם, חברי וחברות האיגוד.

המתחם ממוקם בתוך מחסני העירייה, והוקצה עבורו שטח ייעודי. אגפי העירייה השונים מעבירים לתוכו ציוד שהוא רלוונטי עבור אמנים – למשל מתכות, שמשוניות, ריהוט, שילוט, קירות גבס, עצים, בדים ועוד, שנותרו ברשותם לאחר ביצוע עבודות. חומרים שלולא פרוייקט המיחזור היו נזרקים. למחסן מגיעים גם עודפי חומרים לאחר תערוכות במוזיאון תל אביב ומאתרים נוספים ברחבי העיר.

את אוצר החומרים היקרים והשימושיים נעביר מהיום לידיכם – חברי וחברות האיגוד! אתם תוכלו להגיע למחסן החומרים הענקי הזה, ולבחור חומרים מתוכו. מדובר במהפכה של ממש שתחסוך לכם הרבה כסף ותעזור מאוד בהשגת חומרים יקרים ושווים ליצירתכם!

אנחנו רוצים להודות לאנשי העירייה ובראשם ליועצת ראש העירייה לאמנות, רויטל בן-אשר פרץ, על שיתוף הפעולה המצויין.

נתראה באוצר!

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!