הצטרפות

למה כדאי לי להצטרף?
שאלה יפה. קודם כל, עם כרטיס החבר באיגוד אתם נכנסים בחינם למוזיאונים המובילים בישראל. עם כרטיס האמן בינלאומי של אונסק"ו (אותו תקבלו כחברי האיגוד) אתם נכנסים בחינם למוזיאונים החשובים בעולם –  הלובר, מוזיאון ד'אורסה, מרכז פומפידו, המוזיאון לתולדות האמנות בווינה ועוד רבים וטובים (רשימה מלאה, כאן)
מה עוד? חברי האיגוד מקבלים הנחה קבועה ברשת "ארטא", הנחת סטודנט ב"יוגנד" ועוד שלל הנחות מיוחדות בבתי עסק לצרכי אמנות. לאורך השנה, זה יוצא די הרבה כסף. חוץ מזה, חברי איגוד נהנים מיעוץ משפטי ראשוני חינם (בענייני אמנות. אם שדדתם בנק, השוד הסתבך והמשטרה בעקבותיהם – נא לא לפנות אלינו.)
אנחנו גם מפיקים עבורכם סדנאות מסובסדות, והרצאות ומפגשים בחינם עם מנהלי מוסדות האמנות המובילים בארץ.
אבל חשוב עוד יותר – אנחנו היחידים שעובדים כדי לשנות את המצב הקיים. אנחנו לא מתעסקים באמנות, אלא בתקציב האמנות, בתשתיות, בהסדרת שילובם של אמנים מקצועיים בתחום הפיסול הציבורי ובמעמד האמן. אנחנו עומדים בקשר רצוף עם משרדי התרבות והאוצר, עם ח"כים, עיריות ומועצות מקומיות כדי להביא לתחום עוד כסף. לתאטראות יש צי של לוביסטים שעושים עבורם את העבודה הזו. לכם יש אותנו.
בסדר בסדר, שוכנעתי. אבל איך מצטרפים?
קודם כל, הרשו לנו לברך אתכם על החלטה נבונה!
כדי להצטרף, פשוט לוחצים כאן. אבל לפני שכולנו תופרים חליפות, שלחו/תעלו קו”ח לכאן או למייל שלנו, כדי שנוודא שאתם אמנם עונים על הקריטריונים המקצועיים. אנחנו בטוחים שכן!
מה, לא מספיק לכם שאני טיפוס יצירתי?
האמת היא שלא. חברות באיגוד האמנים הפלסטיים מותנית במענה על מספר קריטריונים מקצועיים – למשל, לימודי אמנות במוסד מוכר, או מספר תערוכות בגלריות/מוזיאונים. את הקריטריונים המלאים אפשר לבדוק כאן.
כמה זה עולה?
דמי החבר השנתיים לחברי האיגוד הם 150 שקלים בלבד.
אם אתם סטודנטים לאמנות שנמצאים בשנה האחרונה ללימודים, נעשה לכם מחיר – 50 שקלים בלבד לתקופת נסיון!
את דמי החבר אתם יכולים לשלם בכרטיס אשראי.
אם משהו לא מסתדר עם התשלום, או שאתם מעדיפים לשלם את דמי החבר במעטפות מזומנים (סתם, אנחנו מתנהלים בשקיפות. אין מעטפות מזומנים) צרו איתנו קשר ונגיע לעמק השווה.
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם "אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל", וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים באמנות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.
הצטרפות / חידוש חברות » הטבות לחברי האיגוד»

חשוב לדעת

חברי איגוד, אתם זכאים ליעוץ משפטי חינם, יכולים להיכנס למלא מוזיאונים עם כרטיס החבר, ויכולים להשתמש בסדנאות המאובזרות של "מכון אבני"! גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!