מחזור חדש לסדנת הבית לאיתור מקורות מימון עם האוצרת לאה אביר

עובדים על פרוייקט חדש ומעוניינים להכיר על בוריים את כל אפשרויות המימון וגיוס הכספים העומדות בפניכם? סדנת איתור מקורות מימון עם האוצרת לאה אביר היא בדיוק הדבר בשבילכם.

במהלך הסדנה תמפה אביר את אפשרויות המימון לעבודות חדשות בישראל, ותעניק כלים מעשיים להגשה מדוייקת ואפקטיבית. הסדנה מתאימה במיוחד למי שעובד על הצעה לפרוייקט חדש. המשתתפות והמשתתפים מוזמנים להביא לסדנה דוגמאות להגשות שהיו רוצים לנסח ולשפר.

הסדנה תתקיים בזום בימי חמישי של חודש אוגוסט, בין השעות 18:00-20:00, החל מיום חמישי ה-29.7.

להרשמה זריזה לסדנה לחצו כאן.

עלות לחברי וחברות האיגוד: 250 ש״ח.

עלות לאמנים ואמניות שאינם חברי האיגוד: 400 ש״ח.

שימו לב, ניתן להצטרף לאיגוד במעמד ההרשמה, ליהנות מהמחיר המסובסד.

סילבוס
מפגש ראשון – כיצד למצוא את ההגשה המתאימה ביותר לעבודתך? הנחייה כיצד לבצע מחקר אודות מקורות מימון קיימים וסקירה של קרנות ותמיכות מרכזיות בישראל.
מפגש שני – כיצד לקרוא הוראות הגשה ומידע אודות מקורות מימון? כיצד להתאים כל הגשה לדרישות, לערכים ולדגשים של הגוף אליו מגישים.
מפגש שלישי – הכנת מסמכי בסיס להגשות: תיק עבודות, תקציב, מכתב מוטיבציה, הצהרת אמן, המלצות וכדומה.
מפגש רביעי – הכנת מסמכי בסיס להגשות, כולל דוגמאות פרטניות של משתתפות ומשתתפי הסדנא.

לאה אביר היא אוצרת וכותבת בתחום האמנות העכשווית. היא עורכת מייסדת שותפה של מגזין תוהו – כתב עת מקוון לאמנות בעברית, ערבית ואנגלית.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!