וואו, חלוקת החומרים הראשונה וההיסטורית של ״האוצר״ הושלמה בהצלחה!

רבותינו וגבירותינו, הבוקר, יום שישי ה-4 בדצמבר, התקיים סבב חלוקת החומרים הראשון וההיסטורי של ״האוצר״ – מחסן מחזור החומרים של האיגוד, בשיתוף עיריית תל אביב-יפו ומוזיאון תל אביב!

היה מרגש מאוד לראות מיזם שאפתני וחדשני, שעליו עבדנו חודשים ארוכים, יוצא סוף סוף אל הדרך וזוכה להיענות גדולה כל כך.

תודה ל-200 החברים והחברות שנרשמו לסבב הזה, ול-20 האמנים והאמניות שיכולנו להכניס בסופו של דבר אל ״האוצר״ במגבלות הקורונה. וכמובן, תודתנו הגדולה גם לרויטל בן-אשר פרץ, לעיריית תל אביב-יפו ולמוזיאון תל אביב על שיתוף הפעולה היצירתי והפורה הזה, שאיפשר לנו להקים מיזם ירוק, שהוא כנראה גם ראשון מסוגו בעולם – מחסן מחזור חומרים לאמנים, שבו חומרים שווים שנשארים במחלקות העירייה לאחר ביצוע עבודות בעיר, ובמחסני המוזיאון לאחר תערוכות, מועברים לאמנים ואמניות חברי וחברות האיגוד.

נפגש בסבב החלוקה הבא!

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!