מפגש ניהול קריירה לחברי האיגוד עם מנהלת קרן אאוטסט ישראל, איריס ריבקינד בן צור, ב-10.6

שימו לב! ההרצאה נערכת במקביל לקול הקורא הנוכחי של "אאוטסט".

"אאוטסט" ישראל היא עמותה פילנתרופית ישראלית המשתייכת לקרן "אאוטסט" העולמית. היא תומכת, באמצעות מימון פרטי, בהפקת פרויקטים באמנות עכשווית ישראלית תוך שימת דגש על תמיכה ביצירה חדשנית, רב תרבותית ומשמעותית.
במפגש תעניק מנהלת השלוחה הישראלית של הקרן, איריס ריבקינד בן צור, הסבר על פעילות הקרן ועל תהליך ההגשה לקבלת מענק תמיכה. בנוסף היא תעניק לשומעים כלים להתנהלות והגשה חכמה ואפקטיבית ותייעץ מניסיונה בקידום קריירות של אמנים ישראליים בארץ ובעולם.

קרן "אאוטסט" מתארחת בסדרת המפגשים שעורך האיגוד עם האנשים שעומדים בראש מוסדות האמנות וועדות הבחירה המובילים בישראל כארטיס, ארטפורט, מפעל הפיס, משרד התרבות ועיריית תל אביב. המועדים הבאים יתפרסמו בהמשך.

המפגש עם איריס ריבקינד בן צור יתקיים ביום ראשון, ה10.6, בשעה 17:00, במכון אבני (רחוב אילת 23. חדר 101)
חשוב! הכניסה בחינם לחברי האיגוד בלבד.
רוצים להצטרף אלינו או לחדש חברות? בשמחה!
אפשר לעשות את זה בקלות ובזריזות כאן.
נתראה שם!

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!