יעוץ אישי לקראת הגשות/תערוכות

צריכים שמישהו יעבוד איתכם על ההגשה הקרובה? זקוקים לעזרה בהוצאה לפועל של רעיון או בהקמה של תערוכה? הזמינו פגישת יעוץ אישית במחיר מוזל עם אחת מהיועצות המקצועיות שהאיגוד מעמיד לרשות החברים. לאחר התשלום, תקבלו במייל את פרטי הקשר של המנחה לקביעת מועד לפגישה. הפגישות מתקיימות בזום. המחיר המוזל הוא לשעת יעוץ, לחברי וחברות האיגוד בלבד.


מיטל מנור

מיטל מנור מיטל מנור היא אוצרת ומנהלת אמנותית בוגרת תואר ראשון ושני בתולדות האמנות ולימודי מוזיאולוגיה מאוניברסיטת תל אביב. מיטל היא המנהלת האמנותית של “סטודיו משלך” בירושלים. לצד עבודת אוצרות וייעוץ אמנות היא מייעצת ומלווה מקצועית אמנים בהגשה לתוכניות רזידנסי בארץ ובחו”ל, מסייעת בכתיבה מקצועית באנגלית, בהגשות למפעל הפיס, לתערוכות ולקרנות.


נעמה ערד

נעמה ערד היא אמנית ואוצרת המייעצת ומלווה אמנים במהלך תהליכי עבודה בסטודיו ובהקמת תערוכות. במסגרת מפגשי הייעוץ, ערד מסייעת בשלבים השונים של עבודה על תערוכה – החל מגיבוש וניסוח של רעיון וכלה בתלייה והצבה של עבודות בחלל.

ערד היא בוגרת תואר ראשון באמנות מ״בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים״ ותואר שני בפיסול מ״בית הספר של המכון לאמנות של שיקגו״. בין היתר עבודותיה הוצגו במוזיאון תל אביב, מוזיאון ישראל, גלריה זומר לאמנות עכשווית, מוזיאון פתח תקווה ועוד. ערד היא האוצרת של חלל האמנות ״סמל״ בבית הספר לאמנות רב תחומית בשנקר. בין היתר היא אצרה תערוכות ב-CCA המרכז לאמנות עכשווית, בגלריה זומר לאמנות עכשווית, במובי: מוזיאוני בת-ים, בבית בנימיני ובחללי אמנות נוספים בארץ ובעולם.

עלות פגישת ייעוץ מקוונת – 160 ש”ח לחברי האיגוד

עלות פגישת ייעוץ בסטודיו\בחלל – 250 ש”ח לחברי האיגוד

לני דותן

ד״ר לני דותן היא אמנית וחוקרת בוגרת אוניברסיטת UCL, לונדון. ד״ר דותן מתמחה בליווי אמנים בתהליכי קבלה וגיוס כספים לקראת לימודים גבוהים בחו״ל, ובעלת ניסיון בכתיבה מקצועית באנגלית.


יותם מיכאל יוגב

יותם מיכאל יוגב הוא יועץ לניהול והפקה בעולמות התרבות. ליותם ניסיון מגוון בליווי פרויקטים החל מגיבוש רעיוני, דרך בקשות לתקצוב, ועד ביצוע בפועל. הוא מתמחה בליווי לקראת הגשות לתמיכות ממועצת הפיס לתרבות ואמנות, הקרן ליוצרים עצמאיים, קרן רבינוביץ וכיו”ב. בין המוסדות שעימם עבד בעבר: מובי – מוזיאוני בת ים, בית ליבלינג, תיאטרון קליפה, פסטיבל ישראל, בית הספר לתאטרון חזותי ועמותת הכוריאוגרפים.

0
    0
    מה הזמנתי
    אוי, אין כאן כלוםחזרה לחנות