11/07/2022

בואו לעבוד על פרויקטים בסדנאות אמנות מסובסדות ברחבי הארץ!

אנחנו שמחים מאוד לעדכן על השקתו של פרויקט חדש בשם ״הסדנאות הפתוחות״ – שפותח לראשונה בפני אמנים ואמניות ישראליות את סדנאות העבודה המאובזרות של אקדמיות ומוסדות אמנות מובילים ברחבי הארץ, בשעות במהלך היום שבהן הסדנאות פנויות. בתי הספר והמוסדות המשתתפים בפרויקט הם: המכללה האקדמית ספיר, המרכז האקדמי ויצ״ו חיפה, בצלאל (שלוחה החרדית), המרכז לאמנות דיגיטלית חולון, סטודיו שפירא ובית הספר לאמנות שנקר.

הפרויקט מעמיד לרשות ציבור האמנים והאמניות סדנאות לפיסול, הדפס, ציור, קרמיקה וצילום ברחבי הארץ, תמורת עלות סמלית לשעת עבודה. באתר הסדנאות הפתוחות תמצאו את כל הפרטים על הסדנאות המשתתפות בפרויקט, לצד פרטי קשר, מחירים ואופן ההרשמה. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לעמוד הסדנה שמעניינת אתכם, לתאם הגעה במייל וזהו, אפשר לבוא לעבוד. במקרה של עבודה עם מכשור שדורש ידע קודם, תצטרכו לעבור גם הדרכה קצרה.

פרויקט הסדנאות הפתוחות הוא יוזמה של עמותת “בסיס לאמנות ותרבות”. הוא הוקם בשנת 2022, כאשר חלק מהציוד שעומד כעת לרשות האמנים והאמניות נתרם למוסדות על ידי בית ספר בסיס לאמנות ותרבות, עם סגירתו. העמותה שינתה את שמה והיום היא פועלת תחת השם “קרן פלומס לאמנות ע.ר”.

את אתר הסדנאות הפתוחות מפעיל איגוד האמנים הפלסטיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
    0
    מה הזמנתי
    אוי, אין כאן כלוםחזרה לחנות