הפאנל הבינלאומי, בהשתתפות יושבי ראש שלושת איגודי האמנים המצליחים בעולם, זמין לצפייה אונליין

הפאנל הבינלאומי שלנו, ״ללמוד מאיגודי אמנים מצליחים ברחבי העולם״, עלה לחשבון הוימאו של האיגוד, והוא זמין לצפייה חופשית כאן, ובעמוד הוימאו של האיגוד.

את הפאנל, שהתקיים ביום רביעי שעבר (18.11), הנחה ד״ר אלעד ירון, מחבר המחקר ״ללמוד מאיגודי אמנים מצליחים ברחבי העולם״ (בהוצאת האיגוד), והתארחו בו זואי קלייר, דוברת איגוד האמנים הברלינאי, רובן מילר שטיינום, יו״ר איגוד האמנים הנורבגי, ופדי לאמב, נציג איגוד האמנים הקנדי.

במהלך הפאנל הציג ד״ר ירון את ממצאי מחקרו המקיף, ושוחח עם ראשי האיגודים האורחים על הפעילויות, ההישגים והמבנה הארגוני של איגודי האמנים המצליחים שבראשם הם עומדים.

אם החמצתם, כדאי לצפות – השיחה עמם הייתה מעניינת מאוד ומאירת עיניים! אם השתתפתם בפאנל אבל אתם רוצים לצפות בו שוב ושוב, לא נתערב לכם בשיקולים.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!