מחזור חדש לסדנת הבית לאיתור מקורות מימון עם האוצרת לאה אביר

עובדים על פרוייקט חדש ומעוניינים להכיר על בוריים את כל אפשרויות המימון וגיוס הכספים העומדות בפניכם? אם כך, סדנת הבית שלנו לאיתור מקורות מימון עם האוצרת לאה אביר היא בדיוק הדבר בשבילכם.

במהלך הסדנה תמפה אביר את אפשרויות המימון לעבודות חדשות בישראל, ותעניק כלים מעשיים להגשה מדוייקת ואפקטיבית. הסדנה מתאימה במיוחד למי שעובד על הצעה לפרוייקט חדש. 

הסדנה כוללת ארבעה מפגשים, והיא תתקיים בזום בימי שני של חודש מרץ, בין השעות 18:00-19:30. המפגש הראשון יתקיים ביום שני ה-15 במרץ.

לאה אביר היא אוצרת וכותבת בתחום האמנות העכשווית. היא עורכת מייסדת שותפה של מגזין תוהו – כתב עת מקוון לאמנות בעברית, ערבית ואנגלית.

עלות הסדנה לחברי וחברות האיגוד: 250 ש״ח.

עלות לאמניות ואמנים שאינם חברי האיגוד: 400 ש״ח.

הרשמה קלה ופשוטה לסדנה – כאן.

שימו לב, ניתן להצטרף לאיגוד במעמד ההרשמה, ולהנות מהמחיר המסובסד.

שאלות נוספות, דברי שבח וטרוניות אפשר לשלוח למייל שלנו – igud.a.p@gmail.com

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!