מדריך ראשון בסדרת המדריכים החדשה של האיגוד!

חברים וחברות, האיגוד גאה להציג את המדריך הראשון בסדרת המדריכים החדשה שלנו לאמנים ואמניות. לכבוד סוף שנת המס, מדובר ב״מדריך מס לאמנים״ ובו תמצאו את כל מה שאתם ממש צריכים (אבל לא במיוחד רוצים) לדעת בנושא מסים והתנהלות מול רשויות המס כאמנים ואמניות, בתוספת כמה טריקים ורעיונות שעשויים להועיל אפילו לשועלים ותיקים.

השתדלנו שהמדריך יהיה מהנה ואלגנטי לקריאה (עד כמה שאפשר להיות מהנים ואלגנטיים בתחום המס, כמובן). הוא חתיכי למדי, ואנחנו מקווים שהוא ישמש את ציבור האמנים הרחב לתקופה ארוכה – בדגש על אמנים ואמניות צעירות שעושות את צעדיהן הראשונים כעצמאיות ועצמאים.

מדריך חדש בסדרת המדריכים של האיגוד יראה אור מדי חודשיים-שלושה בשנה הקרובה. מדובר במיזם ראשון שאנחנו מוציאים לפועל בעקבות הידע שנוצר באיגוד על סמך המחקר ״ללמוד מאיגודי אמנים מובילים בעולם״. המחקר הוזמן וראה אור במסגרת פעילות האיגוד בשנת 2020.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״. חברים בו כיום מעל 1000 אמנים. אנחנו עובדים כל השנה כדי להגדיל את תקציב האמנות הפלסטית בישראל, ליזום תשתיות חדשות לתחום ולקדם את מעמד האמן. הצטרפו אלינו.

חשוב לדעת

הסטודיו בתל אביב? בעקבות מאמצי האיגוד מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!