שמות הזוכים והזוכות בפרסי משרד התרבות לשנת 2019

פרסי המשרד לתחום האמנות בשנת 2019 חולקו בשבוע האחרון, באיחור של חצי שנה.

הפרסים חולקו, כזכור, בעקבות מאמצי האיגוד בחודשים האחרונים, ועקב פניות ובדיקות חוזרות ונשנות שביצענו אל מול אנשי משרד התרבות בנושא. בכך, דאגנו לשמור על הפרסים הציבוריים החשובים הללו – היחידים בישראל שאמנים מקבלים ישירות ללא כל גורם מתווך.

אנחנו שמחים לפרסם את שמות הזוכים והזוכות:

בפרס מפעל חיים זכה האמן פיליפ רנצר.

בפרסי אמן צעיר זכו: טל גפני, מיכל טוביאס, נירית טקלה, גיא לוי, יעל סרלין, גל עמירם, יניב עמר, אשחר חנוך קלינגבייל ונועה שוורץ לב הר.

בפרס עידוד היצירה זכו: שגיא אזולאי, יעל אפרתי, עדן בנט, נטע ליבר שפר, אוריאל מירון, דורית פיגוביץ גודארד, ברק רביץ, תכלת רם ואיל ששון.

בפרס לאמן וידאו בראשית דרכו זכו: יסמין ורדי וכרם נאטור.

בפרס לאמן וידאו בכיר זכו: דור גז, רועי מנחם מרקוביץ' ותמיר צדוק.

בפרס העיצוב זכו: אריאל לאביאן, נועה סגל, ירמי פינקוס, שירה שובל, אריאל בלונדר ורון תורן.

האיגוד מברך את כל הזוכים והזוכות ומתחייב להמשיך לעמוד על זכויות האמנים והאמניות בישראל, ולפעול גם השנה, מול הממשלה החדשה, לשמירה על התקציבים המופנים לתחום ולהגדלתם.

בואו ללמוד מידול תלת מימד בסדנת ריינו!
מוזמנות לסדנת הפוטושופ החדשה שלנו!
מוזמנות לסדרת הרצאות על ״אמהות, אמנות ושדות הכוח״ עם ד״ר לני דותן
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!